Swojska Zagroda – Reaktywacja!

Wiosna nadeszła! Co prawda za oknem pogoda jeszcze w kratkę, to jednak przyroda powoli budzi się do życia. Tak samo dzieje się w naszej zagrodzie.

Osoby śledzące na bieżąco nasz facebookowy fanpage zapewne zauważyły już, że niedawno przybyło w Swojskiej Zagrodzie kilku nowych mieszkańców. Są to małe indyki, kurczaki, kaczki oraz kilkanaście królików. A to dopiero początek.

Mamy w tym roku, plan na powiększenie naszego zagrodowego stadka.
Na pewno będzie u nas mnóstwo wesołych pierzastych maluchów, a kto wie może pojawią się u nas nowe zwierzęta.

Na początek nowego sezonu postanowiliśmy odświeżyć wizerunek strony. Mamy nadzieję, że nowa odświeżona wersja przypadnie Wam do gustu.

Jedną z fajniejszych atrakcji, którą planujemy wprowadzić w tym roku jest zamontowanie interaktywnej, zdalnie sterowanej kamery internetowej, która pozwoli Wam podglądać co ciekawego dzieje się w „Swojskiej Zagrodzie” przez 24 godziny na dobę. Prócz tego będziecie mogli sami ją sterować oraz robić zdalnie dużo innych rzeczy, ale na razie nie będziemy zdradzać szczegółów. Zobaczycie sami wkrótce.

Zachęcamy Was zatem do regularnego odwiedzania naszej strony. Obiecujemy, że z każdym dniem nasza witryna będzie bogatsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook